Kuzenimin Boşalması Güzeldi

Merhaba Ben ekrem size bundan bir kaç ay önce amcamın kızıyla yaşadığım sex hikayemi anlatıçam. ben 22 yaşındayım ama kuzenim 19 yaşında taş gibiydi ama onunda gönlü vardı bana . ikimizinde kardeşi var hep saklambaç oynatıyoduk biz evcilik oynuyoduk bazen ama genele olarak saklambak biz gidip en ölü yerlere saklanıyoduk.

bizi bulmasınlar diye. yine saklandığımız bi gün kuzenimi bi anda öptüm normalde yapamam ama cesaretimi toplamıştım ve kuzenimin dudaklarına yapıştım hava cok sıcaktı ter atmıştım resmen orda oda kızması yerine devam etti üstünde askılı bişi vardı altında mini etek. kardeşlerimiz bizi araken resmen biz orda sevişiyoduk. zaten bizibulamazlardı onların bakması imkansız bi yere saklanmıştık 🙂 ben onu yavaş yavaş üstündekilerini çıkarırken oda rahat durmuyodu ve elini pantolonumdan içeri sokup 31 çekmeye öalışıyodu. kuzenim bi saniye

biraz dur diyip kaltı ve yere baddaniye serip tamam dedi. oraya uzandı mini eteğini sıyırdı ve baçaklarını yana actı ben ne kadar yalayamam desemde yalamam için ısrar ettiq bende kıyamadım başladım yalanamya. amı çok temizdi bi tane bile kıl göremezdiniz. yalaya yalaya yıkarı memlerine doğru çıkkmaya başladım memelerinide iyice yaladıktan sonra yeter artık dayanamıyorum ekrem sok da tahatıyım artık dayanamıyorum dedi. dudaklarımı ısırmaya başladı artık. artık zamanı gelmişti sikimi biraz tükürükleyip yavaş yavaş amına sokmaya başladım.

ben yavaşca soktukca oda zevkten kuduruyordu tırnaklarıyla sırtımı ciziyordu bi hafta izi kaldı. ben soktukça daha sert daha sert diyordu, ama ben hızlanırmıyım kudursun köpek ben daha uzun sürmesi için yavaş yavaş yapıyordum. ama ne yazıkki bizi arayan dışarda çocuklar vardı tempomu biraz yükselttim. yaklaışık 15 dakika kadar siktikten sonra boşalacığımı hissetmeye başladım kuzenime baktığımda o zevkten 4 kçşe olmuştu.

artık vitesi 5 e yükselttim hızlandım artık patlıcaktım hemen amından çkarp göbeğine boşaldım suratına kadar fışkırmıştı. ben onu mutlu ediyorum oda bana amını veriyo bekaretini kime vermiyo bilmiyorum ama arada saklambaç oynuyoruz 

Bir cevap yazın